Directie

Marian Barzilay

Directeur

marian.barzilay@twijs.nl

(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)

Angela Ouwehand

Adjunct directeur

angela.ouwehand@twijs.nl

(woensdag en donderdag)

Intern begeleiders

Maaike van Lieren

Intern begeleider

maaike.vanlieren@twijs.nl

Laura van der Vis

Intern begeleider

laura.vandervis@twijs.nl

Kasia Koppes-Wojtas

Intern begeleider

kasia.koppes@twijs.nl

(maandag en dinsdag)

Specialisten

Charlotte Evans-Meijer

Kanjer coördinator

charlotte.evans@twijs.nl

Heleen Veldhuijs

Cultuur coördinator

heleen.veldhuijs@twijs.nl

Hella de Vries

Kindercoach en specialisatie Rots&Water trainer

hella.devries@twijs.nl

(maandag)

Maaike van Lieren

Schoolopleider

maaike.vanlieren@twijs.nl

Maartje Keijzer

Muziek docent

Marise van Muiswinkel

Reken coördinator

marise.vanmuiswinkel@twijs.nl

Martijn Roozen

Gym docent

martijn.roozen@twijs.nl

(maandag en woensdag t/m vrijdag)

Monique de Jong

Meer- en hoogbegaafd coördinator

monique.dejong@twijs.nl

Leerkrachten

Angela Ouwehand

Leerkracht

angela.ouwehand@twijs.nl

(maandag en woensdag t/m vrijdag)

Ashley van Zandwijk

Leerkracht

ashley.vanzandwijk@twijs.nl

(woensdag t/m vrijdag)

Brenda José

Leerkracht

brenda.jose@twijs.nl

(maandag t/m woensdag)

Carla Plate

Leerkracht

carla.plate@twijs.nl

(dinsdag, donderdag en vrijdag)

Charlotte Evans-Meijer

Leerkracht

charlotte.evans@twijs.nl

(woensdag t/m vrijdag)

Danielle Olyhoek

Leerkracht

danielle.olyhoek@twijs.nl

(maandag en dinsdag)

Heleen Veldhuijs

Leerkracht

heleen.veldhuijs@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Isabelle de Best

Leerkracht

isabelle.debest@twijs.nl

(maandag en dinsdag)

Jeroen Schothorst

Leerkracht

jeroen.schothorst@twijs.nl

(dinsdag t/m donderdag)

Karin Terhorst

Leerkracht

karin.terhorst@twijs.nl

(maandag t/m donderdag)

Kim Heijne

Leerkracht

kim.heijne@twijs.nl

(woensdag t/m vrijdag)

Laura Sintenie

Leerkracht

laura.sintenie@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Laura van der Vis

Leerkracht

laura.vandervis@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Maaike Oldenhof

Leerkracht

maaike.oldenhof@twijs.nl

(maandag t/m woensdag)

Maaike van Lieren

Leerkracht

maaike.vanlieren@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Maranka Breed

Leerkracht

maranka.breed@twijs.nl

(maandag en dinsdag)

Marise van Muiswinkel

Leerkracht

marise.vanmuiswinkel@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Martijn Roozen

Leerkracht

martijn.roozen@twijs.nl

(dinsdag)

Miranda Langedijk

Leerkracht

miranda.langedijk@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Mischa van der Leen

Leerkracht

mischa.vanderleen@twijs.nl

(vrijdag)

Monique de Jong

Leerkracht

monique.dejong@twijs.nl

(woensdag t/m vrijdag)

Rowan Ruurda

Leerkracht

rowan.ruurda@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Suzanne Bout

Leerkracht

suzanne.bout@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Onderwijsassistenten

Bianca Duijn

Onderwijsassistent

bianca.duijn@twijs.nl

(maandag t/m vrijdag)

Ingrid Roos-Machielsen

Onderwijsassistent

ingrid.roos@twijs.nl

(maandag t/m donderdag)

Administratie

Ingrid Roos-Machielsen

Administratief medewerker

ingrid.roos@twijs.nl

(maandag t/m donderdag)